אשכים, זרע וכל מי שצריך לדעת על המכניזם

אשכים, זרע וכל מי שצריך לדעת על המכניזם

303 מילים

אז לכל גבר זוג אשכים בין רגליו, זוג אשכים שהוא בודאי גאה בהם. האשכים, או כפי שאנו מכנים אותם ’ביצים‘, הם המקום בו מיוצרים תאי הזרע ומשם מגיעים השפריצים שלנו. את זה כל הגברים יודעים, הם גילו את זה בסביבות גיל הבר מצווה. אבל האם באמת יודעים איך העסק שמה למטה עובד? מה בדיוק קורה כאשר אתם נמצאים בדירות דיסקרטיות בחיפה ומשפריצים?

קצת על האשכים

ישנה שונות גדולה בין האשכים מאדם לאדם, בדיוק כמו הזין שגם הוא מגיע בצורות וגדלים שונים. והן גם משתנות מאוד בהתאם למצבים שונים. לעתים הן נמשכות אל תוך הגוף, ולעתים הן תלויות למטה. כאשר הזין נמצא במצב זקפה הביצים יותר מתוחות.
הביצים מייצרות את תאי הזרע, והרבה מהם. מידי יום הן מייצרות מיליוני תאי זרע. וזוהי הסיבה מדוע כאשר הבנים מגיעים לבגרות מינית הן הופכות לגדולות יותר.
לא במקרה הביצים אינן סימטריות. אחת מהן תמיד תלויה קצת יותר למטה, ואך אחת גדולה מהשנייה. כל זה נעשה על מנת למנוע מהן להתחכך אחת בשנייה.

איך לשמור על הביצים

הביצים הן דבר עדין ויש לשמור עליהן. מומלץ להימנע מבגדים צמודים מידי. וחשוב כמובן לשמור עליהם בעת ביצוע פעילות ספורטיבית, לא תרצו שיקבלו מכה חזקה. חשוב גם שתכירו את הביצים שלכם ואיך הן מרגישות, זה יסייע לכם לגלות משהו לא תקין כמו גידול סרטני לא עלינו.
כיס האשכים הוא זה המגן עליהן ושומר על הטמפרטורה המתאימה עבור תאי הזרע. כאשר חם מידי, האשכים תלויים הרחק מהגוף, וכאשר קר הן מתכווצות. זהו המנגנון הטבעי השומר על הטמפרטורה הנכונה.

נוזל הזרע

בעת הפליטה הגבר פולט כמות של כפית אחת או שתיים. מהירות ההשפרצה היא 40 קילומטר לשעה. רק אחוז אחד מנוזל הזרע הוא תאי זרע, וכל השאר הוא נוזל הנועד לספק להם אנרגיה ולסייע להם בתהליך של הפריית הביצית. כך שבעיקר מדובר במים. נוזל הזרע עשוי להשתנות, לעתים הוא צמיגי ודביק, לעתים חלבי ולעתים מיימי. אך גם האחוז האחד יכול להגיע ל 150 מיליון תאי זרע בכל השפרצה.

מגזין סקס וחשפנות כתבות נוספות

שחקניות הקוספליי שכדאי להכיר

שחקניות הקוספליי שכדאי להכיר

קוספליי הוא תרבות חדשה שהתפתחה, לאו דווקא בהקשר של תעשיית המין, אך היא מצאה את דרכה גם לשם. זהו משחק תחפושות המושפע מעולם הקומיקס והפנטזיה ומקבל השראה מסדרות טלוויזיה, משחקי…

שחקניות פורנו אסיאתיות שכדאי להכיר

שחקניות פורנו אסיאתיות שכדאי להכיר

Jade Kush יחסית חדשה בעולם הפורנו, אבל כבר זוכה להצלחה. היא נולדה בסין אבל היגרה לאמריקה כאשר הייתה תינוקת. פורנו לא היה בתכניות שלה, היא למדה אומנות אבל התגלגלה לתעשיית…

שרועה על הרצפה ומלאה בשפיך

שרועה על הרצפה ומלאה בשפיך

היה זה במהלך חופשת הסמסטר, שסוף סוף היה לי קצת זמן פנוי. החלטתי לנצל את ההזדמנות וקבעתי לעצמי ביקור בדירות דיסקרטיות בבאר שבע, סתם כך באמצע היום. הייתי לי הרבה…