אשכים, זרע וכל מי שצריך לדעת על המכניזם

אשכים, זרע וכל מי שצריך לדעת על המכניזם

303 מילים

אז לכל גבר זוג אשכים בין רגליו, זוג אשכים שהוא בודאי גאה בהם. האשכים, או כפי שאנו מכנים אותם ’ביצים‘, הם המקום בו מיוצרים תאי הזרע ומשם מגיעים השפריצים שלנו. את זה כל הגברים יודעים, הם גילו את זה בסביבות גיל הבר מצווה. אבל האם באמת יודעים איך העסק שמה למטה עובד? מה בדיוק קורה כאשר אתם נמצאים בדירות דיסקרטיות בחיפה ומשפריצים?

קצת על האשכים

ישנה שונות גדולה בין האשכים מאדם לאדם, בדיוק כמו הזין שגם הוא מגיע בצורות וגדלים שונים. והן גם משתנות מאוד בהתאם למצבים שונים. לעתים הן נמשכות אל תוך הגוף, ולעתים הן תלויות למטה. כאשר הזין נמצא במצב זקפה הביצים יותר מתוחות.
הביצים מייצרות את תאי הזרע, והרבה מהם. מידי יום הן מייצרות מיליוני תאי זרע. וזוהי הסיבה מדוע כאשר הבנים מגיעים לבגרות מינית הן הופכות לגדולות יותר.
לא במקרה הביצים אינן סימטריות. אחת מהן תמיד תלויה קצת יותר למטה, ואך אחת גדולה מהשנייה. כל זה נעשה על מנת למנוע מהן להתחכך אחת בשנייה.

איך לשמור על הביצים

הביצים הן דבר עדין ויש לשמור עליהן. מומלץ להימנע מבגדים צמודים מידי. וחשוב כמובן לשמור עליהם בעת ביצוע פעילות ספורטיבית, לא תרצו שיקבלו מכה חזקה. חשוב גם שתכירו את הביצים שלכם ואיך הן מרגישות, זה יסייע לכם לגלות משהו לא תקין כמו גידול סרטני לא עלינו.
כיס האשכים הוא זה המגן עליהן ושומר על הטמפרטורה המתאימה עבור תאי הזרע. כאשר חם מידי, האשכים תלויים הרחק מהגוף, וכאשר קר הן מתכווצות. זהו המנגנון הטבעי השומר על הטמפרטורה הנכונה.

נוזל הזרע

בעת הפליטה הגבר פולט כמות של כפית אחת או שתיים. מהירות ההשפרצה היא 40 קילומטר לשעה. רק אחוז אחד מנוזל הזרע הוא תאי זרע, וכל השאר הוא נוזל הנועד לספק להם אנרגיה ולסייע להם בתהליך של הפריית הביצית. כך שבעיקר מדובר במים. נוזל הזרע עשוי להשתנות, לעתים הוא צמיגי ודביק, לעתים חלבי ולעתים מיימי. אך גם האחוז האחד יכול להגיע ל 150 מיליון תאי זרע בכל השפרצה.

מגזין סקס וחשפנות כתבות נוספות

"לחוות את הקסם של בת

"לחוות את הקסם של בת

"לחוות את הקסם של בת ים סיטי בישראל" ממוקם דרומית לתל אביב, ביקור תיירותי בבת ים מציע שילוב מעניין של חוויות עיר וחוף. בת ים, ישראל, היא עיר קטנה המשתרעת…

תל אביב היא העיר המושלמת – לחקור את כל קסמיה

תל אביב היא העיר המושלמת – לחקור את כל קסמיה

תל אביב היא עיר מדהימה, הנחשבת ל'בירת הים התיכון של המגניבות' על ידי חלקם. זוהי עיר יפהפייה המשלבת את המודרני והעתיק עם הארכיטקטורה העירונית המהממת והמורשת התרבותית העשירה שלה. יש…

מדריך מקיף לפנטזיות ארוטיות: חקירת פנטזיות מהמתון לפראי

מדריך מקיף לפנטזיות ארוטיות: חקירת פנטזיות מהמתון לפראי

פנטזיות ארוטיות יכולות להיות מהנות מאוד ויכולות לספק תחושה של בריחה וכיף במגוון דרכים. פנטזיות יכולות לנוע בין חלומות בהקיץ תמימים לחזיונות מאוד מפורשים ופרועים שמרגשים ומגרים את החושים. ככזה,…