שרועה על הרצפה ומלאה בשפיך

שרועה על הרצפה ומלאה בשפיך

302 מילים

היה זה במהלך חופשת הסמסטר, שסוף סוף היה לי קצת זמן פנוי. החלטתי לנצל את ההזדמנות וקבעתי לעצמי ביקור בדירות דיסקרטיות בבאר שבע, סתם כך באמצע היום.

הייתי לי הרבה אנרגיה באותו היום ורציתי לזיין חזק בלי לבזבז זמן. לאחר מציצה טובה שהעמידה לי את הזין התחלתי בחדירה. את התנוחה הראשונה עשינו על צד המיטה, כאשר רגל אחת שלה על הרצפה. זיינתי אותה בדוגי, כאשר יד אחת שלי אוחזת בצווארה והיד השנייה אוחזת בישבנה ומידי פעם מפליקה על הישבן החצוף.

נתתי בכל הכוח והיא אחזה בחוזקה בכרית. הדופק שלי עלה והייתי חרמן מאוד. הנחתי את שתי ידי על המיטה והמשכתי לזיין, כאשר אני תוקף את הכוס קצת בזווית. והיא המשיכה לגנוח בחוזקה.

לאחר מכן עברנו לתנוחה המיסיונרית כאשר ראשה שמוט מחוץ למיטה. רגליה היו מפושקות, אגרופי לצידי גופה ומשקל גופי על רגלי המפושקות. אהבתי את התנוחה הזו שאפשרה לי לראות את הציצי הנפלא שלה מקפץ בקצב הזיון.
הקצב הלך והתגבר, ברגע מסוים אחזתי בצידי גופה, ואז גם הושטתי יד לצווארה ואחזתי בו בחוזקה.

הזיון החזק גרם לגופה להתחיל לגלוש כלפי מטה, עד אשר היא החלה לתמוך בגופה בעזרת ידיה על הרצפה, כאילו היא עושה עמידת ראש. ממש הייתי על קצה המיטה והתנוחה החלה להיות מאתגרת וגרמה לי להזיע. בכדי לא ליפול מהמיטה, נאחזתי בשידה שעמדה בצד.

החלטתי לשדרג את התנוחה והתיישבתי על קצה המיטה, כאשר קיפלתי את רגליה. כל משקל גופה נשען על השכמות ובמצב זה שוב חדרתי, כאשר הזין שלי נלחץ כלפי מטה לכיוון הכוס שלה, וידי נשענות על המיטה. הזיון נהיה חזק יותר ויותר וכבר עברתי למצב של עמידה, כאשר היא על הרצפה ואני מחזיק ברגליה.

כל משקל גופה היה על כתפיה, והשדיים נפלו על פנייה. התחלתי לזיין בקצב מתגבר וידעתי שאני מתקרב לסוף. הרגשתי שהאורגזמה שלי מתקרבת, ואז שלפתי את הזין והתזתי בחזקה. השפיך שלי הגיע עד פניה, והחל גם לטפטף על שדייה. הנחתי אותה בעדינות על הרצפה, שם היא הייתה שרועה ומלאה בשפיך.

מגזין סקס וחשפנות כתבות נוספות

העולם של נערות ליווי: להבין את ההיסטוריה, הסטיגמה והמציאות

העולם של נערות ליווי: להבין את ההיסטוריה, הסטיגמה והמציאות

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או נערות ליווי, היו חלק מהחברה האנושית במשך מאות שנים. למרות קיומם ארוך השנים, הם נותרו מקצוע שנוי במחלוקת ולא מובן. נערות ליווי,…

ריפוי בעיות זיקפה: בחינת אפשרויות טיפול יעילות

ריפוי בעיות זיקפה: בחינת אפשרויות טיפול יעילות

תפקוד לקוי של זיקפה, הידוע גם בשם אימפוטנציה, הוא מצב שכיח המשפיע על גברים בכל הגילאים. על פי מחקרים עדכניים, כ -30 מיליון גברים בארצות הברית סובלים מתפקוד לקוי של…

העולם המפתה של נערות ליווי: צלילה עמוקה לתוך המקצוע האניגמטי שלהן

העולם המפתה של נערות ליווי: צלילה עמוקה לתוך המקצוע האניגמטי שלהן

נערות ליווי - מונח שמעורר לא פעם סקרנות, קסם ולפעמים אפילו מחלוקת. מקצוע זה קיים כבר מאות שנים, ובכל זאת הוא עדיין נשאר חידתי ולא מובן על ידי רבים. בפוסט…