5 טיפים לסקס טוב יותר

5 טיפים לסקס טוב יותר

344 מילים

סקס הוא חלק חשוב בכל מערכת יחסים, וחשוב לשמור על הניצוץ בחיים. אמנם אין גישה אחת שמתאימה לכולם למין, אבל יש כמה טיפים שיכולים לעזור להפוך את הסקס למהנה יותר עבור שני בני הזוג. הנה חמישה טיפים שיהפכו את חיי המין שלכם למספקים יותר.

1. לתקשר את הרצונות שלך

הטיפ הראשון והחשוב ביותר לסקס טוב יותר הוא לתקשר את הרצונות שלך עם בן / בת הזוג שלך. חשוב לדבר על מה שמרגיש טוב לשניכם ולוודא שהרצונות והצרכים שלכם נענים. זה עוזר לשני בני הזוג להרגיש ששומעים אותם, מכבדים אותם, ובסופו של דבר קרובים יותר זה לזה. פעולה זו חשובה במיוחד אם יש פער בצרכים המיניים שלך; חשוב לוודא ששני בני הזוג מרוצים.

2. התמקדו במשחק מקדים

משחק מקדים הוא היבט חשוב של סקס והוא יכול לעזור להגדיר את מצב הרוח לחוויה. זה נותן את הטון למפגש המיני שלך ומאפשר לך ולבן זוגך להתחבר ברמה עמוקה יותר. נסה להתנסות עם סוגים שונים של משחק מקדים כדי לתקשר את הרצונות שלך ולגלות מה השותף שלך נהנה.

3. חקור עמדות ופנטזיות חדשות

זה יכול להיות מרגש וארוטי לחקור עמדות ופנטזיות חדשות יחד. זה עוזר לשמור על סקס מעניין ומספק הזדמנויות לשני בני הזוג ללמוד יותר על עצמם ואחד על השני. כל עוד כל הפעילויות הן בהסכמה ובטוחות, חקירת פנטזיות שונות יכולה להיות דרך מצוינת לתבל מערכת יחסים.

4. שחררו את המודעות העצמית

טיפ חשוב נוסף לסקס טוב יותר הוא לשחרר את המודעות העצמית. היכולת להרגיש בנוח עם הגוף שלך היא חלק חשוב של סקס טוב. חשוב להיות מסוגלים לשחרר כל תחושה של מבוכה או חוסר ביטחון כשמדובר במין. נסו לא להתמקד בפגמים כלשהם, אלא במקום זאת, התמקדו בהנאה שאתם חווים.

5. תיהנו

הטיפ החשוב ביותר לסקס טוב יותר הוא ליהנות. סקס צריך להיות חוויה מהנה לשני בני הזוג, אז וודאו ששניכם נמצאים ברגע ונהנים מהחוויה. אל תפעילו יותר מדי לחץ על עצמכם; סקס אמור להיות כיף, לא משהו שדורש שלמות.
www.jerusalem2111.com

סקס הוא חלק חשוב בכל מערכת יחסים וחשוב לוודא ששני בני הזוג חווים חוויות מספקות ומהנות. על ידי תקשורת הרצונות שלך, התמקדות במשחק מקדים, חקירת עמדות ופנטזיות שונות, שחרור המודעות העצמית והנאה – אתה יכול להפוך את חיי המין שלך למספקים עוד יותר.

מגזין סקס וחשפנות כתבות נוספות

מהו דירה דיסקרטית? הבנת ההיסטוריה והמטרה של בתי הזנות

מהו דירה דיסקרטית? הבנת ההיסטוריה והמטרה של בתי הזנות

דירה דיסקרטית, הידוע גם בשם דירה דיסקרטית, באגניו, בית חתול, או בית הנאה, הוא עסק מסחרי עם מטרה אחת: מתן שירותי מין ללקוחות. המונח דירה דיסקרטית מקורו במילה הצרפתית העתיקה…

היתרונות והחסרונות של אתרי סקס מקוונים

היתרונות והחסרונות של אתרי סקס מקוונים

עם עליית הטכנולוגיה ואת טווח ההגעה המקיף של האינטרנט, אתרי סקס מקוונים הפכו פופולריים להפליא. עבור אלה שרוצים לחקור את המיניות שלהם קצת יותר, לחפש שותפים חדשים או לעסוק בצורות…

"תל אביב: היעד הים תיכוני לכיף ושמש"

"תל אביב: היעד הים תיכוני לכיף ושמש"

שוכנת על חוף הים התיכון, תל אביב היא העיר השנייה בגודלה בישראל. עם חיי הלילה התוססים שלה, חופים פנטסטיים, וגישה נוחה לאינספור פעילויות, אין זה מפתיע שהעיר היא יעד מועדף…